Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

З 2017 року новини кафедри оперативно відображаються на сторінках у соціальних мережах.

Соцмережі посилання.jpg


Висвітлення деяких аспектів життєдіяльності кафедри до 2017 року можна знайти нижче.


Студенти гірничого взяли участь у бізнес-змаганнях «Case championship»

У Київському інституті міжнародних відносин відбулись змагання «Case championship» серед студентів України, які пройшли курс "Фінансова система від практиків".

Курс був розроблений волонтерською організацією «Study & Practice», а сам проект проведення триває в Україні вже більше року. Студенти різних ВНЗ нашої держави протягом місяця мають змогу слухати лекції та спілкуватися з практиками, які досконало знають і вже багато років працюють у фінансовій системі України та Європи. У Дніпропетровську Національний гірничий університет став єдиним ВНЗ, студенти якого взяли участь у цьому проекті.

У фіналі змагалися три студентські команди з Київського інституту міжнародних відносин, Київської школи економіки і нашого ВНЗ. Головним завданням було зробити фінансово-економічний аналіз реального підприємства України, оцінити його фактичний стан та запропонувати практичні рішення, які допоможуть оптимізувати діяльність та підвищити ефективність цього підприємства.

Національний гірничий університет представляли студенти спеціальностей «Облік і аудит», «Фінанси і кредит» та «Економічна кібернетика» Давид Небіерідзе, Станіслав Близнюк, Олександр Строїло, Тамара Карпенко, Тимур Губматов, Тимофій Гривко , Олександра Шейко, Микита Варфоломєєв. Вони проявили себе креативними, кмітливими, з високим професійним рівнем підготовки, тобто такими студентамии, які зможуть на потрібному рівні провести оцінку діяльності підприємства та дати рекомендації щодо оптимізації його діяльності. Нашу команду «закидали» запитаннями про всі ті інноваційні пропозиції, які були запропоновані. Головною перевагою була різностороння спеціалізація студентів НГУ, яка дозволила розглянути підприємство під всіма можливими кутами зору. Дякуємо організаторам та тренерам Study & Practice Євгенію Червяченко, Інні Перепелиці та Артему Кузнецову, журі конкурсу - представникам компаній Deloitte Ukraine, Talent Advisors та SP Advisors - за високий рівень організації та проведення заходу.

М.О. Харченко,

асистент кафедри Обліку і аудитуКурс "Фінансова система. Теорія і практика" для студентів Державного ВНЗ «Національний гірничий університет»

 

2 лютого у НГУ стартував унікальний проект практичної підготовки студентів-економістів. Протягом місяця студенти спеціальностей «Облік і аудит» та «Фінанси і кредит» слухатимуть курс "Фінансова система. Теорія і практика", який веде один з кращих інвестиційних аналітиків України – Євген Червяченко. Наступні лекції відбудуться 9 та 16 лютого, на яких буде викладати не тільки Євген, а й його команда - Артем Кузнєцов та Іна Перепелиця.

Курс розкриває тонкощі роботи фінансових ринків, вивчаючи реальні приклади функціонування фінансової системи. У проекті вже взяли участь студенти КНЕУ, КІМО, KSE. Його завершенням повинна стати цікава ділова гра міжвузівських команд майбутніх бухгалтерів, аудиторів та фінансистів, серед яких буде і команда НГУ.

Під час курсу Євген та його команда передають свій досвід, демонструючи на конкретних прикладах, як робляться ті чи інші корпоративні проекти. Курс допоможе студентам поєднати теоретичні знання з методами реального їх застосування в умовах української економіки.


 


Євген Червяченко більше 10 років працює на фінансовому ринку, в тому числі в інвестиційних компаніях Concorde Capital і BG Capital, брав активну участь в проектах залучення акціонерного і боргового капіталу для українських компаній.

Детальніше про спікера:

Євген Червяченко має більше 8 років досвіду в інвестиційній сфері.

Досвід роботи:

Червень 2005 - червень 2009 Старший аналітик в інвестиційній компанії «Concorde Capital»

Вересень 2009 - Червень 2011 - Віце-президент з корпоративних фінансів інвестиційної компанії «BG Capital»

Червень 2011 - січень 2014 - Незалежний директор в холдинговій компанії Westa ISIC SA (Люксембург)

Активно брав участь в проектах залучення акціонерного і боргового капіталу для українських компаній, таких як «Інтердон», Sadovaya Group, Westa ISIC.

Має успішний досвід управління інвестиційними проектами:

-         Реструктуризація заборгованості компанії «Рязцветмет»;

-         Первинне публічне розміщення акцій Sadovaya Group, Westa ISIC;

-         Приватне розміщення акцій Ясинуватського машинобудівного заводу, Тепловозоремонтного заводу м Полтава;

-         Блокові угоди з акціями Дружківського машинобудівного заводу, ПАТ «Шахта« Комсомолець Донбасу »і Шахти« Покровська».

 

За версією Thomson Reuters Extel Survey увійшов до ТОП-3 кращих інвестиційних аналітиків в Україні в 2007, 2008 і 2009, а також визнаний кращим українським аналітиком сектору «Металургія та гірничодобувна промисловість» в 2007.

Як очікується, місячний курс від практиків нашим студентам у майбутньому трансформується у школу практичної підготовки бізнес-аналітиків зі спеціалізацією у галузі обліку, аудиту та фінансів.

Ми вдячні команді проекту за співпрацю з нашими студентами.

 

Детальна інформація про проект:

https://www.facebook.com/pages/Study-Practice/724099864336378?ref=profileЗа результатами науково-практичної конференції «Сучасні облік, аналіз і аудит: теорія, практика, перспективи», яка відбулась 16-17 квітня 2013 р., було надруковано збірник тез.


У лютому кафедра обліку і аудиту приймала майбутніх абітурієнтів з Дніпропетровського технікуму технологій та дизайну.

IMAG0326.jpg21-22 березня 2013 року студенти 4-го курсу спеціальності «Облік і аудит» брали участь у Третій науковій конференції аспірантів, пошукувачів та магістрів «Облік, аналіз та контроль в системі управління підприємницькими структурами», яка проходила у Національному університети «Львівська політехніка».

332.jpg

Молдовану Анна Андріївна отримала диплом за перемогу у номінації «Молодий науковець».

Отсканировано 26.03.2013 9-41 (4).jpg

Отсканировано 26.03.2013 9-41.jpg

Черевко Анастасія Анатоліївна отримала диплом за актуальність теми дослідження.

Отсканировано 26.03.2013 9-41 (3).jpg

Отсканировано 26.03.2013 9-41 (2).jpg16-17 квітня 2013 р. відбудеться науково-практична конференція «Сучасні облік, аналіз і аудит: теорія, практика, перспективи».

Мета конференції - визначення перспективних напрямів розвитку обліку, аналізу і контролю діяльності суб’єктів господарювання України.

Основні напрями роботи конференції (секції):

· Сучасні проблеми взаємодії податкового та фінансового обліку

· Практика вдосконалення обліку

· Перспективи аудиторської діяльності в Україні

· Перспективи вдосконалення внутрішнього контролю на підприємстві

· Інноваційні підходи до викладання дисциплін студентам спеціальності «Облік і аудит».


                                                                      Вимоги


23 жовтня студенти кафедри обліку і аудиту відвідали лекцію Тоні Блера «Модернізація країни в ХХІ столітті». Тоні Блер, колишній прем'єр-міністр Великобританії (1997-2007 р.), виступав у Дніпропетровську на запрошення Фонду Віктора Пінчука.

IMG_5566-1.JPG


В рамках публічної лекції Тоні Блер представив своє бачення ключових чинників, що впливають на розвиток і модернізацію країн у наш час, звернувся до свого досвіду розвитку Великобританії в часи, коли він очолював уряд, і відповів на питання студентів.

IMG_5564-2.JPG

В очікуванні цікавої зустрічі.

IMG_5582-3.JPG


Захоплююча і змістовна лекція повністю захопила увагу студентів.

IMG_5551-4.JPG

На зустрічі були присутні не тільки студенти, але й високопоставлені гості.

IMG_5558-5.JPG

Наш вельмишановний ректор Геннадій Григорович так само був присутній на зустрічі.

IMG_5555-6.JPGКафедра обліку і аудиту продовжує тісну співпрацю з газетою «Все про бухгалтерський облік».

25 жовтня 2012року відбулась зустріч студентів IV та V курсів з представником газети. Який запропонував їм пройти тестування з метою прийняття на роботу найкращих на посаду експерта.

Під час тестування студенти окрім анкетування вирішували облікові практичні ситуації та завдання.

Такі зустрічі є дієвим мотивуючим засобом до вивчення облікових дисциплін, дають відчути свій професійний рівень та впевненість у своїх можливостях, пробуджують бажання удосконалити свої знання та вміння.

IMG_0001q.JPG

Професійні поради студентам від зав.каф., проф., д.е.н. Вагонової О.Г. перед тестуванням

IMG_0002q.JPG
Знайомство з представником газети «Все про бухгалтерський облік»

IMG_0003q.JPG
Виступ представника газети

IMG_0004q.JPG

IMG_0005q.JPG

IMG_0006q.JPG

Підготовка до тестування

IMG_0007q.JPG

IMG_0008q.JPG

Почалось…

IMG_0009q.JPG

Напружена праця над розв’язанням задач


IMG_0010q.JPG

Жваве обговорення завдань
Зустріч з першокурсниками!!!

Розпочався новий навчальний рік. В стінах гірничого університету зібралися і ті, хто вже впевнено йде по стежці знань, наближаючись до заповітного диплома, і ті, хто цього року вперше переступив поріг вищого навчального закладу, і звичайно, викладачі, мудрі наставники і педагоги.

На початку вересня першокурсникам спеціальності «Облік і аудит» були представлені провідні викладачі кафедри, які виступили зі словами побажань подальших успіхів у навчанні.

Дорогі першокурсники! Перед Вами відкривається новий світ, наповнений цікавими враженнями.

Бажаємо Вам пройти цей шлях гідно, успіхів у всіх починаннях, наполегливості в освоєнні знань і навчального настрою!

Чекайте у найближчий час фото звіт зі зустрічі!Магістри кафедри обліку і аудиту

DSC05836.JPG

15 магістрів та 12 спеціалістів, випускники кафедри обліку і аудиту отримали диплом з відзнакою, що є найкращим показником серед всіх спеціальностей університету та інститута економіки

Студентка 3 курсу нагороджується стипендією імені першого ректора Катеринославського Вищого гірничого училища
svidoctvo.jpg


Студенти 5 курсу за старане навчання та дослідницьку роботу нагороджуються грамотами від кафедри та редакції газети "Все про бухгалтерський облік"
2.jpg 3.jpg 4.jpg5.jpg 6.jpg 7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg

Шановна Олександра Григорівно!

Вітаємо Вас із Ювілеєм!
Бажаємо всього найкращого.
З повагою, колектив кафедри та редакція газети "Все про бухгалтерський облік"

1.jpg


23 квітня 2012 року на кафедрі обліку і аудиту відбувся "День самоврядування".
     Одне із головних завдань виховної діяльності кафедри - формування соціально активної особистості, спроможної гідно конкурувати на ринку праці, здатної самостійно мислити, генерувати нові ідеї, приймати неординарні рішення, щоб розв'язувати складні завдання, які ставить життя.
     Тому й приділяється особлива увага Дню самоврядуванню, як одному з головних напрямів організації виховної діяльності. Студенти групи ОА-09-1, які мають активну позицію в житті власного навчального закладу та в особистому житті, проводили лекційне заняття з дисципліни "Соціальний захист працівника", за темою: "Соціальні виплати робітникам", під керівництвом доцента кафедри Усатенко О.В.
IMG_5359.JPG
Останні наставлення викладача Усатенко О.В. перед початком навчального заняття

IMG_5367.JPG
Виступ студентки групи ОА-09-1 Черевко Анастасії на тему "Оплата відпусток робітникам"

IMG_5373.JPG
Виступ студентки групи ОА-09-1 Домаєвої Олени на тему "Оплата днів непрацездатності"

IMG_5389.JPG
Виступ студентки групи ОА-09-1 Молдавану Анни на тему "Оплата днів відрядження працівників"

IMG_5397.JPG
Учасники Дня самоврядування з викладачем Усатенко О.В.
10 квітня 2012 року на кафедрі Обліку і аудиту відбулася науково-практична конференція "Проблеми і перспективи обліково-аналітичних та контрольно-управлінських аспектів у діяльності підприємств України"

DSC_0028.JPG

DSC_0032.JPG

DSC_0207.JPG

У березні кафедра обліку і аудиту провела круглий стіл на тему «Бухгалтерський облік і податки» за участю 3 і 4 курсу спеціальності «Бухгалтерський облік і аудит » та студентів Павлоградського технікуму Національного гірничого університету спеціальності «Бухгалтерський облік і аудит » .

Мета роботи круглого столу полягала у формуванні у студентів розуміння основних принципів і методології бухгалтерського обліку в залежності від потреб різних користувачів.

На круглому столі розглядалися актуальні проблеми в сфері бухгалтерського обліку:

1. Облік основних засобів в бухгалтерському та податковому обліку

2 . Проблеми обліку нематеріальних активів

3 . Баланс в системі бухгалтерського обліку

4 . Відображення ПДФО в бухгалтерському обліку

5 . Проблеми оподаткування прибутку в бухгалтерському і податковому обліку.

В рамках проведення круглого столу між студентами і гостями зав'язалася активна дискусія, в ході якої учасники обговорювали конкретні практичні моменти, що характерно, викладачі охоче ділилися своїм багаторічним досвідом зі студентами. За підсумками роботи круглого столу були виявлені актуальні проблеми бухгалтерського обліку та діючої системи оподаткування, зроблені відповідні висновки.

В цілому круглий стіл пройшов у робочій доброзичливій обстановці. Учасники обмінялися своїм баченням існуючих проблем , запропонували відповідні шляхи і методи їх вирішення. У висновку можна додати, що всі учасники круглого столу залишилися задоволені зустріччю.


Для студентів кафедри обліку і аудиту була організована екскурсія на ПАО "ЗАЗ" - едине в Україні підприємство яке має повний цикл виробництва легкових автомобілів , з метою ознайомлення з технологією виробництва.

1.jpg

13 лютого 2012 року відбулася зустріч студентів 4-5 курсів з потенційними работодавцями, представниками PricewaterhouseCoopers - найбільшої в світі консультаційно-аудиторської мережі. Де їм була запропонована інформація про діяльність PWC та проведені тренінги щодо прийняття на роботу в аудиторський відділ дніпропетровського регіонального відділення PWC.

2009_osenj 035.jpg

2009_osenj 039.jpg

2009_osenj 040.jpg

2009_osenj 042.jpg

2009_osenj 044.jpg


Призери Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт зі спеціальності "Облік і аудит"
IMG_6206.JPG
Лінкевич Юлія - лейтенант внутрішньої служби, помічник начальника установи з питань залученя засуджених до праці та трудової адаптації (ліворуч)
Мілюшко Анна - бухгалтер ПП"Явір-2000" (праворуч)

IMG_6207.JPG

Призові місця посіли магістерські дипломні роботи студентів кафедри обліку і аудиту на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності "Облік і аудит", який  проводився Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України 17-18 листопада 2011 року на базі Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Турчин-Барановського:

1. Лінкевич Юлія Володимірівна - "Облік і контроль розрахунків за оплатою праці (на прикладі діяльності Орджонікідзенського виправного центру № 79)".

Изображение2.jpg


2. Мілюшко Анни Валеріївни - "Організація обліку і контролю виробничих запасів (на прикладі діяльності ТОВ "Верхньодніпровський авторемонтний завод")".

Изображение3.jpg


3. Кулік Світлана Богданівна "Організація обліку, аналізу і аудиту виробничих витрат в системі управління будівельного підприємства (на прикладі ПАТ Спеціалізована пересувна механізована колона "90)"

Изображение4.jpg
Комп’ ютерний клас кафедри обліку і аудиту

Вивчення бухгалтерських програмних продуктів в комп’ютерном класі кафедри

spilka.png

V Міжнародна науково-практична конференція «Аудит XXI»

IMG_1447.JPG

Студенти слухають виступ президента Асоціації сертифікованих аудиторів Молдови В’я чеслава Чобану

IMG_1459.JPG

Студенти-магістри разом зі своїм викладачем Усатенко О.В. та членом Європейської федерації бухгалтерів і аудиторів Федеріко Діамеда IMG_1460.JPG

Як не сфотографуватися студенту з головою Дніпропетровського територіального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України», Крапивко Михайлом Леонідовичем

DSC02107.JPG

Студенти різних курсів з викладачем кафедри Гресь Н. Л.

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2023 Інформація про сайт